خدمات نوین

ثبت شرکت مشاهیر


به آسانی با کمترین هزینه و زمان


 

ثبت شرکت


ثبت شرکت،برای ثبت شرکت اول باید نوع شرکت مشخص شود .در مقررات جمهوری اسلامی ایران تمامی انواع شرکت ها حقوقی به حساب می آیند.
انواع شرکت های حقوقی:
- موسسه
- مسئولیت محدود
- سهامی خاص
- سهامی عام
- تعاونی

برای کسب اطلاعات راجع به هریک از شرکت ها با ما همراه باشید.
 
تماس با کارشناسان مشاهیر
گفتگو با کارشناسان
ارسال پیام
 

ثبت شرکت


ثبت شرکت،برای ثبت شرکت اول باید نوع شرکت مشخص شود .در مقررات جمهوری اسلامی ایران تمامی انواع شرکت ها حقوقی به حساب می آیند.
انواع شرکت های حقوقی:
- موسسه
- مسئولیت محدود
- سهامی خاص
- سهامی عام
- تعاونی

برای کسب اطلاعات راجع به هریک از شرکت ها با ما همراه باشید.
 
تماس با کارشناسان مشاهیر
گفتگو با کارشناسان
ارسال پیام
 

موسسات


ثبت موسسات
موسسات اغلب زیرنظر ارگان های خاص هستند مانند موسسات آموزشی که زیرنظر اداره آموزش پرورش هستند موسسات صندوق های ذخیره و قرض الحسنه که زیر نظر اقتصاد اسلامی ایران هستندکه باتوجه به اساسنامه وروش تنظیم صورتجلسات در همان ارگان مورد نظر متفاوت می باشد ولی در شرایط عادی مانند مسئولیت محدود ثبت می گردد.
 

مسئولیت محدود


ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شرکت مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر تشکیل میگردد،حداقل سرمایه آن1.000.000ریال می باشد وتاریخ اعضاء این شرکت نامحدود می باشد،جزو ساده ترین نوع شرکت می باشد،برای کسب و کار ابتدایی وساده کاملا مناسب است. تعداد اعضاء این شرکت بیشتر می تواند باشد ولی کمتر خیر،برای ثبت این شرکت نیاز به کپی شناسنامه و کارت ملی حداقل 2نفر ،کدپستی محل موردنظر ومیزان سهام و سرمایه مورد نیاز می باشد و باقی کار را به ما بسپارید.
 

سهامی خاص


شرکت سهامی خاص با حداقل پنج نفر ثبت می گردد که می تواند هر ۵ نفر سهامدار باشندولی اغلب سه نفر...
... حداقل سرمایه برای این شرکت می باشد که نیاز به پرداخت آن به بانک مورد نظر می باشد که آمد و باز و ۳۲ نفر بازرس هستند بازرسین و شرکت به هیچ وجه نباید با هیأت مدیره و سهامداران نسبت سببی و نسبی داشته باشند شرکت های سهامی خاص طبق قانون تجارت دو دسته شرکتهای بازرگانی هستند ولی برخی مواقع شرکتهای پیمانکاری و فنی و مهندسی در این شرکت فعالیت می کند و به این شرکت با مسئولیت محدود در نوع اساسنامه آن و قوانین آن در سهام و سرمایه می باشد برای ثبت این شرکت به پخش کپی شناسنامه و کارت ملی ۵ نفر حداقل ۵ نفر و کد پستی محل مورد نظر برای شرکت میزان سهام و سرمایه کلی می باشد و تاریخ اعضا و این شرکت دوسال می باشد.
 

سهامی عام


ثبت شرکت سهامی عام
شرکت سهامی عام موسسین آنها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق سهام به مردم تامین می کند و حداقل سهام برای آنها طبق قانون تجارت ۵۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد.
 

تعاونی


ثبت شرکت تعاونی زیر نظر یک ارگان دولتی میباشد یعنی اداره تعاون کار و رفاه و امور اجتماعی که مجوز ...
... و موافقت نامه اولیه این کار را این اداره صادر می کند و تمامی اوراق برای ثبت تغییرات و شرکت تعاونی باید زیر نظر کارشناس اداره تعاون باشد به تایید آن اداره و کارشناس مربوطه به شرکت تعاونی با حداقل ۷ نفر ثبت می گردد که از زیر ۱۸ سال نباید باشند میزان درصد سهام باید به نسبت مساوی بین اعضاء از سوی گردد شرکت های تعاونی معروف به شرکت های کارآفرین و مشاغل خانگی هستند که باید یک سوم سرمایه شرکت در بانک توسعه تعاون واریز گردد رکت مراحل پیچیده تری نسبت به موبایل شرکت ها دارد و آن دریافت دو مجوز از اداره مربوطه می باشد یک موافقتنامه اولیه برای تاسیس دو مجوز تاسیس می باشد که همه آن را از کارشناس مربوطه دریافت می کنیم تاریخ عضویت در این شرکت به مدت سه سال است
درباره ما

شرکت ثبت مشاهیر


موسسه ثبت مشاهیر به عنوان یکی از پیشــرو ترین و تخصصی ترین موسسات ثبتی، افتخار دارد که در طول سالها فعالیت موسسان خود به بسیاری از اشخاص و شرکتها، خدمات خود را به شکل متفاوتی ارائه داده است. تفاوتی که در مدت زمان، قیمت و کیفیت آن نمایان خواهد شد.

سایر خدمات شرکت

بهترین راهکارها را از ثبت مشاهیربخواهید

اخذ جواز تاسیس

یکی از خدمات ثبت مشاهیراخذ جواز تاسیس از وزارت خانه های مختلف برای کارفرمایان می باشد.هر شرکت برای شروع فعالیت تولیدی ، تولید کالا ، ثبت برند فارسی و همچنین گرفتن وام صنعتی به اخذ جواز تاسیس نیاز دارد.ثبت مشاهیربا دانش و راهکارهای سریع میتواند شما را در اخذ جواز تاسیس در کمترین زمان یاری کند .

رتبه بندی شرکت

رتبه بندی شرکت ها معمولا از فرآیند های بسیار پیچیده و مهم بخصوص برای شرکت های بزرگ می باشد. رتبه بندی یک نوع معیار تشخیص صلاحیت است که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری برای پیمانکاران و شرکت ها اتخاذ می شود. همه ی شرکت های پیمانکار و مشاور برای شرکت در مناقصات باید رتبه اخذ نمایند.


اخذ کارت بازرگانی

تمامی تاجران و بازرگانان برای واردات و صادرات کالا و همچنین ثبت برند لاتین (خارجی) باید کارت بازرگانی اخذ کنند. نحوه صدور کارت بازرگانی ، ابطال کارت بازرگانی ، مناقصات مدارک لازم جهت اخذ کارت بازرگانی و هرآنچه را که باید در این زمینه بدانید را به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده ایم، همچنین در مشاورین مجرب مشاهیر پاسخگوی سوالات شما پیرامون کارت بازرگانی هستیم.

ثبت اختراع

موسسه ثبت مشاهیر افتخار دارد که با محوریت امور ثبتی از جمله ثبت اختراع ، خدمات ارزنده ای نیز به جامعه مبتکرین و مخترعین ارائه نموده و نقش خود را در راستای پیشرفت میهن عزیزمان ایفا کند. مشاهیر در سالهای خدمت خود افتخار ثبت بالغ بر 500 اختراع را در رزومه خود داشته و همراهی امین برای مخترعین و کارآفرین های عزیز کشورمان ایران بوده است.


ثبت تغییرات

شرکتی که به ثبت می رسد، دارای مشخصاتی از قبیل آدرس، نام شرکت ، نام شرکا ، میزان سهام ، هیئت مدیره ، حق امضاء و ….. می باشد که تمامی این مشخصات در اساسنامه شرکت ذکر شده است. گاهی به دلایلی اجباری یا اختیاری برخی از این مشخصات بعد از ثبت شرکت نیاز به تغییر دارند. تغییرات شرکت ها با تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییرات امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اخذ کد اقتصادی

در کنار راهنمای ثبت شرکت و دریافت کارت بازرگانی، دریافت و اخذ شماره (کد) اقتصادی ضروری است لذا با استفاده از مقررات مربوطه که در واحدهای ذیصلاح وزارت اقتصادی و دارایی جاری است. چنین کدی جهت معین ساختن فعالیت یک شرکت اعم از خرید – فروش – خدمات میباشد که این کد در قراردادها و فاکتورها درج میگردد و در یافت این کد اجبار قانونی بهمراه دارد.

 

 

گروهی از مشتریان ما


026-34091850
گفتگو با کارشناسان
ارسال پیام